Náša FB stránka

Vyhodnotenie 24. ročníka MICHALSKÉHO BEHU DO KOPCA

Centrum voľného času Dúha Hlohovec

Akcia : 24. ročník Michalského behu do kopca
Dátum : 4.10. 2019
Miesto : Zámok - Zámocká záhrada Hlohovec
Počet účastníkov: 236

Kategória : Rodičia s deťmi
1. miesto: Leon Pestún MŠ Šulekovo, Hc 23,0 s
2. miesto: Natalka Kocianová MŠ Felcána, Hc 32,4 s
3. miesto: Veronika Chochlíková ZŠ sv. Jozef, Hc 33,0 s


Kategória : 1 ročník dievčatá
1. miesto: Terezka Krupová ZŠ sv. Jozef,Hc 39,8 s
2. miesto: Dominika Kubišová ZŠ sv. Jozef, Hc 40,2 s
3. miesto: Emka Lehocká ZŠ Pastuchov 41,3 s


Kategória : 1.ročník chlapci
1. miesto: Martin Levčík ZŠ Leopoldov 36,7 s
2. miesto: Martin Matajs ZŠ sv. Jozefa, Hc 37,4 s
3. miesto: Matteo Prokop ZŠ Podzámska, Hc 38,5 s


Kategória : 2. ročník dievčatá
1. miesto: Bianka Kubišová ZŠ s MŠ A.Felcána , Hc 33,3 s
2. miesto: Laura Studeničová ZŠ s MŠ Koperníkova , Hc 33,5 s
3. miesto: Eliška Ščasná ZŠ Šulekovo, Hc 35,3 s


Kategória : 2. ročník chlapci
1.miesto : Alex Bujňák ZŠ sv. Jozef, Hc 31,9 s
2. miesto: Tobiaš Ščipák ZŠ sv. Jozefa, Hc 34,9 s
3. miesto: Samuel Vronka ZŠ Podzámska, Hc 35,8 s


Kategória : 3. ročník dievčatá
1. miesto: Adriana Polačiková ZŠ Podzámska,Hc 44,6 s
2. miesto: Karolína Velíkova ZŠ Podzámska, Hc 45,3 s
3. miesto: Timea Prochácová ZŠ s MŠ A.Felcána, Hc 48,9 s


Kategória : 3. ročník chlap
1. miesto: Alex Vavrík ZŠ Podzámska, Hc 42,7 s
2. miesto: Matej Vavrinec ZŠ s MŠ Madunice 43,2 s
3. miesto: Marek Miklovič ZŠ s MŠ A.Felcana, Hc 43,7 s


Kategória : 4. ročník dievčatá
1.miesto: Natália Halásová ZŠ Podzámska,Hc 40,3 s
2. miesto: Adelka Hesková ZŠ s MŠ Madunice 44,5 s
3. miesto: Dominka Ščipáková ZŠ sv.Jozef, Hc 47,0 s


Kategória : 4. ročník chlapci
1. miesto: Dominik Danko ZŠ Podzámska,Hc 46,4 s
2. miesto: Kristián Libant ZŠ sv. Jozef 47,6 s
3. miesto: Leo Lehocký ZŠ s MŠ Pastuchov 48,3 s


Kategória : 5. ročník dievčatá
1. miesto: Angelika Kováčová ZŠ s MŠ Madunice 1:28,0 s
2. miesto: Margareta Vronková ZŠ Podzámska, Hc 1:30,6 s
3. miesto: Ema Miklovičová ZŠ s MŠ A.Felcána,Hc 1:42,5 s


Kategória : 5. ročník chlapci
1. miesta: Jakub Klištinec ZŠ Fándlyho,Sereď 1:16,8 s
2. miesto: Patrik Kukučka ZŠ s MŠ A.Felcána,Hc 1:27,8 s
3. miesto: Samuel Smatana ZŠ s MŠ Madunice 1:36,5 s


Kategória : 6. ročník dievčatá
1. miesto: Iveta Minaríková ZŠ s MŠ A.Felcána,Hc 1:24,2 s
2. miesto: Catherine Mokošáková ZŠ s MŠ A.Felcána,Hc 1:31,2 s
3. miesto: Tatiana Kotlárová ŠZŠ 2:06,5 s


Kategória : 6. ročník chlapci
1. miesto: Lukáš Černý AK. Bojničky 1:15,9 s
2. miesto: David Černý ZŠ s MŠ Koperníkova,Hc 1:25,5 s
3. miesto:


Kategória : 7. ročník dievčatá
1. miesto: Marianna Pavlíková ŠZŠ, Hlohovec 1:47,8s
2. miesto:
3. miesto:


Kategória : 7.ročník chlapci
1. miesto:
2. miesto:
3. miesto:


Kategória : 8.ročník dievčatá
1. miesto: Diana Slobodová AK- Bojničky 1:13,0 s
2. miesto:
3. miesto:


Kategória : 8.ročník chlapci
1. miesto:
2. miesto:
3. miesto:


Kategória : 9.ročník dievčatá
1. miesto:
2. miesto:
3. miesto:


Kategória : 9.ročník chlapci
1. miesto:
2. miesto:
3. miesto:


Kategória : 1.-2. ročník dorastenky SŠ
1. miesto: Lea Geseová AK Bojničky 1:20,1 s
2. miesto: Mária Bohunická BK Malženice 1:23,5 s
3. miesto: Veronika Gabrišová SŠ ,HC 1:52,0 s


Kategória : 3.- 4. ročník dorastenky SŠ

Kategória : 1.-2. ročník dorastenci SŠ

1.miesto: Martin Tomčík SŠ,Hc 2:56,5 s
2.miesto: Jozef Cabadaj RC,Hc 2:59,8 s
3.miesto: Tomáš Biskupič RC,Hc 3:45,9 s


Kategória : 3.-4. ročník dorastenci SŠ
1.miesto: Dušan Junas Jaslovské Bohunice 2:34,4 s
2.miesto: Ondrej Ambruš AK Bojničky 2:42,5 s
3.miesto: Samuel Kolárik SŠ,HC 3:16,3 s
4.miesto: Patrik Gabriš SŠ,HC 3:37,0 s


Kategória : Ženy
1. miesto: Lucia Pešková Hlohovec 3:18,0 s
2. miesto: Monika Jančovičová Piešťany 3:35,4 s
3. miesto: Monika Slezáková Trnava 4:20,0 s


Kategória : Veteránky
1.miesto: Dagmar Vargová AK- Bojničky 2:54,8 s
2.miesto: Naďa Blštáková AK- Bojničky 3:04,0 s
3.miesto: Andrea Orihelová OBS Drahovce 3:26,0 s
4.miesto: Ivona Tuchyňová Hlohovec 3:40,0 s
5.miesto: Hana Szabová Hlohovec 3:42,1 s
6.miesto: Erika Panáková Hlohovec 4:47,1 s


Kategória : Muži do 40 rokov
1. miesto: Filip Moravec TJ Spartak Myjava 3:01,6 s
2. miesto: Richard Moravec TJ Spartak Myjava 3:16,5 s
3. miesto: Martin Vaško AK Bojničky 3:19,3 s
4. miesto: Peter Jančňovič Piešťany 3:19,6 s
5. miesto: Juraj Bokora Hlohovec 3:22,6 s
6. miesto: Andrej Drgoň Hlohovec 4:11,3 s
7. miesto: Mário Slezák Trnava 4:20,2 s
8. miesto: Peter Malár Hlohovec 4:31,7 s


Kategória : Veteráni do 50 rokov
1. miesto: Štefan Bučko Hlohovec 3:55,1 s
2. miesto: Peter Halás Šulekovo 4:34,9 s
3. miesto: Peter Malár Hlohovec 5:01,1 s


Kategória : Veteráni nad 50 rokov
1. miesto: Ján Moravec TJ Spartak Myjava 3:37,2 s
2. miesto: Štefan Gibala UKF Nitra 4:00,1 s
3.miesto: Miroslav Černý Bojničky 4:39,2 s
4.miesto: Stanislav Dubrovay Hlohovec 4:39,5 s
5.miesto: Cyril Bohunický BK Malženice 5:06,7 s
6.miesto: Peter Orihel OBS Dráhovce 5:26,1 s





Pridané: 14.10.2019

© 2019 CVC Dúha, Koperníkova 24, 920 01 Hlohovec
Tel.: 033/73 420 82, 033/73 420 84, 0911/288 350
duhahc@stonline.sk