VYHODNOTENIE okresného kola Pytagoriády - okres Hlohovec - kategória P3
Miesto konania : CVČ Dúha , Koperníkova 24, HlohovecDátum : 18.3.2014
Počet zúčastnených škôl : 17
Počet súťažiacich : 48
Počet úspešných riešiteľov : 20
Počet bodov za úspešnosť : 10 a viac
Percento úspešnosti : 41,66 %
Por. | Priezvisko, meno | Škola | Úlohy | Čas | Spolu |
1. | Voltmann Jakub | Hlohovec, Podzámska | 15 | 11 | 26 |
2. | Vargová Andrea | Kľačany | 13 | 11 | 24 |
3. | Kohýlová Simona | Dvorníky | 14 | 9 | 23 |
4. | Miklovič Tomáš | Hlohovec, A.Felcána | 13 | 9 | 22 |
4. | Nemec Patrik | Bojničky | 13 | 9 | 22 |
5. | Krpelanová Lucia | Pastuchov | 12 | 10 | 22 |
6. | Ondrejička Marek | Hlohovec, M.R.Štefánika | 11 | 10 | 21 |
7. | Moravec Matúš | Dolné Zelenice | 10 | 11 | 21 |
8. | Šándorová Lucia | Leopoldov | 13 | 7 | 20 |
9. | Golány Andrej | Leopoldov | 11 | 9 | 20 |
10. | Ješko Michal | Madunice | 10 | 9 | 19 |
10. | Skladaný Samuel | Pastuchov | 10 | 9 | 19 |
10. | Vavrincová Veronika | Madunice | 10 | 9 | 19 |
11. | Vozárová Katarína | Hlohovec, Koperníkova | 11 | 7 | 18 |
12. | Blaško Norbert | Madunice | 10 | 8 | 18 |
12. | Magulicová Hanka | Hlohovec, M.R.Štefánika | 10 | 8 | 18 |
13. | Púšová Karolína | Hlohovec, Koperníkova | 12 | 5 | 17 |
14. | Husár Filip | Hlohovec, sv. Jozefa | 10 | 7 | 17 |
14. | Jamborová Veronika | Trakovice | 10 | 7 | 17 |
15. | Vargová Vanesa | Hlohovec, Koperníkova | 10 | 4 | 14 |
16. | Hulala Samuel | Hlohovec, Podzámska | 9 | 0 | 9 |
16. | Kubíčková Chiara | Bojničky | 9 | 0 | 9 |
16. | Kopták Marcel | Červeník | 9 | 0 | 9 |
16. | Kubov Pavol | Madunice | 9 | 0 | 9 |
16. | Malovec Adam | Žlkovce | 9 | 0 | 9 |
17. | Gubáňová Eva | Bojničky | 8 | 0 | 8 |
17. | Hrotíková Zuzana | Horné Otrokovce | 8 | 0 | 8 |
17. | Miklošíková Johana | Hlohovec, Koperníkova | 8 | 0 | 8 |
17. | Seewaldová Vanessa | Bojničky | 8 | 0 | 8 |
17. | Tamajka Samuel | Hlohovec, Podzámska | 8 | 0 | 8 |
18. | Černá Nikola | Hlohovec, Koperníkova | 7 | 0 | 7 |
18. | Kollarovičová Paulína | Trakovice | 7 | 0 | 7 |
18. | Ľubová Nikola | Hlohovec, Koperníkova | 7 | 0 | 7 |
18. | Schwarzbacherová Tamara | Leopoldov | 7 | 0 | 7 |
18. | Šranková Terézia | Hlohovec, sv. Jozefa | 7 | 0 | 7 |
19. | Bitarovská Andrea | Hlohovec, sv. Jozefa | 6 | 0 | 6 |
19. | Blštáková Barbara | Horné Otrokovce | 6 | 0 | 6 |
20. | Černý Matej | Hlohovec, M.R.Štefánika | 5 | 0 | 5 |
20. | Jančár Maximilián | Hlohovec, Koperníkova | 5 | 0 | 5 |
20. | Mendelová Martina | Hlohovec, A.Felcána | 5 | 0 | 5 |
20. | Michálek Alex | Madunice | 5 | 0 | 5 |
20. | Mikleová Miriam | Bojničky | 5 | 0 | 5 |
20. | Tittelová Nina | Hlohovec, A.Felcána | 5 | 0 | 5 |
20. | Varačka Matúš | Horné Otrokovce | 5 | 0 | 5 |
21. | Pekarovičová Hanka | Trakovice | 4 | 0 | 4 |
22. | Gajdošová Beáta | Hlohovec, Koperníkova | 3 | 0 | 3 |
22. | Ronecová Veronika | Šulekovo | 3 | 0 | 3 |
23. | Horňáček Matej | Šulekovo | 0 | 0 | 0 |
24. | Štrbová Nina | Hlohovec, sv. Jozefa | - | - | - |
Nezúčastnili sa : Slížik Martin, odsťahovaný zo ZŠ Šulekovo
Hlohovec, 18.3.2014
Mgr. Eleonóra Matulová
predseda poroty
predseda poroty
Pridané: 18.03.2014