Vyhodnotenie 47.ročníka Jarného behu v Hlohovci
Termín: 22.4.2016Miesto: Zámocká Záhrada, Hlohovec
Organizátor: Centrum voľného času Dúha Hlohovec, Mesto Hlohovec v spolupráci so ZŠ na Podzámskej ul. v Hlohovci
Riaditeľ pretekov: Martin Balla
Počet účastníkov: 395
Vyhodnotenie:
Predškolský vek chlapci, 100m:1. Matej Brežný – Družba PN | 17,00 s |
2. Adam Kubiš – MŠ cirkevná | 22,70 s |
3. Daniel Rožnoviak – MŠ Pribinova | 23,00 s |
Predškolský vek dievčatá, 100m:
1. Lenka Vargová – MŠ Fraštacká | 18,5 s |
2. Natália Halásová – MŠ Šulekovo | 18,7 s |
3. Nelka Arpášová – MŠ Nábrežie | 19,0 s |
1.ročník dievčatá, 200m:
1. Layla Tubonemi – II.ZŠ | 38,0 s |
2. Mária Rybárová- ZŠ sv. Jozefa | 39,0 s |
3. Grétka Vronková- VI.ZŠ | 40,0 s |
1.ročník chlapci, 200m:
1.Richard Múdry- III. ZŠ | 38,5 s |
2.Marek Ďuriš – VI.ZŠ | 40,0 s |
3.Dominik Kollár- ZŠ sv. Jozefa HC | 40,5 s |
2.ročník dievčatá, 300m:
1. Daniela Brežná- Družba PN | 58,0 s |
2. Zorka Krupová- Družba PN | 59,0 s |
3. Aneta Poláčiková- ZŠ Madunice | 1:00,0 s |
2.ročník chlapci,300m:
1. Matej Arpáš- III.ZŠ | 56,5 s |
2. Martin Čellár- ZŠ Madunice | 58,0 s |
3. Michal Rolinec- AK Bojničky | 59,0 s |
3.ročník dievčatá, 300m:
1. Dária Horváthová – III.ZŠ | 54,0 s |
2. Lýdia Cepková- ZŠ Kľačany | 57,6 s |
3. Bianka Kubičková- AK Bojničky | 58,7 s |
3.ročník chlapci, 300m:
1. Eduard Kopaj- III.ZŠ | 53,7 s |
2.Marek Tvrdoň- III.ZŠ | 55,2 s |
3. Šimon Pecha – ZŠ sv. Jozefa HC | 55,7 s |
4.ročník dievčatá, 300m:
1. Terézia Rolincová -AK Bojničky | 52,5 s |
2.Adela Polakovičová- III.ZŠ | 54,5 s |
3. Diana Slobodová- AK Bojničky | 55,8 s |
4. ročník chlapci, 750m:
1.Martin Ostrovský- ZŠ Madunice | 2:35,0 s |
2.Norbert Bučko - VI.ZŠ | 2:35,1 s |
3. Jakub Žovinec- ZŠ sv. Jozefa HC | 2:39,5 s |
5.ročník dievčatá, 750m:
1. Margaréta Vargová - Zem. Sady | 2:29,0 s |
2. Zuzana Hrotíková- Dol. Otrokovce | 2:35,0 s |
3. Nikola Černá - II. ZŠ | 2:37,0 s |
5.ročník chlapci,750m:
1.Matej Černý - AK Bojničky | 2:30,5 s |
2. Roman Triebeľ - III. ZŠ | 2:34,0 s |
3. Patrik Nemec - AK Bojničky | 2:35,0 s |
6.ročník dievčatá, 750m:
1.Šárka Janeková - VI. ZŠ | 2:33,0 s |
2.Mária Bohunická - ZŠ Abrahám | 2:37,0 s |
3.Adela Hlavnová - VI. ZŠ | 3:00,0 s |
6.ročník chlapci,750m:
1.Michal Libant - III. ZŠ, | 2:26,0 s |
2.René Fáber - ZŠ Hor. Otrokovce | 2:30,0 s |
3.Juraj Zelenay - II. ZŠ | 2:31,0 s |
7.ročník dievčatá, 750m:
1.Veronika Michalcová- ZŠ Kľačany | 2:20,0 s |
2.Lea Geseová, GIK Hc | 2:32,0 s |
3.Monika Janigová - III.ZŠ | 2:33,0 s |
7.ročník chlapci,1500m:
1.Matej Slovák - ZŠ Madunice | 5:00,0 s |
2. Adam Bojňanský -Hor. Otrokovce | 5:23,0 s |
3.Tomáš Barkoczi- ZŠ Madunice | 5:28,0 s |
8-9.ročník dievčatá, 750m:
1.Simona Šimorová - AK Bojničky | 2:16,0 s |
2.Tamara Šimkaninová – GIK Hc | 2:19,0 s |
3.Vanessa Kyjaková – GIK Hc | 2:20,0 s |
8-9.ročník chlapci, 1500m:
1. Martin Galdík - AK Bojničky | 4:34,0 s |
2. Marek Motalík -Hor. Otrokovce | 4:58,0 s |
3. Adam Borčány - VI. ZŠ | 5:00,0 s |
1.-2.ročník študentky,750m:
1.Viktória Trnková - GIK Hc | 2:30,0 s |
2. Katarína Vašíčková - SOŠ Hc | 3:19,0 s |
1.-2.ročník študenti,1500m:
1. Denis Toráč - SŠ Hc | 4:48,0 s |
2. Daniel Zuzkovič - SŠ Hc | 5:02,0 s |
3.-4.ročník študentky, 750m:
1. Richard Moravec - TJ Spartak Myjava | 4:23,0 s |
2. Richard Bučko - GIK Hc | 4:46,0 s |
3. Kevin Kaučík - SPŠ Trnava | 5:28,0 s |
Ženy,1500m:
1.Dagmar Vargová - AK Bojničky | 5:24,0 s |
2.Ľubica Dubrovayová - Hlohovec | 6:12,0 s |
3.Magdaléna Lajchová - Piešťany | 6:22,0 s |
4.Katarína Hradská - MU Brno | 7:14,0 s |
Veteránky,1500m:
1.Anna Portášiková- AŠK Grafobal Skalica | 5:56,0 s |
2.Miroslava Múdra - ZŠ A.Felcána Hlohovec | 6:39,0 s |
3.Bernadeta Kudelová - Horné Zelenice | 6:44,0 s |
4.Anna Fančovičová - ZŠ A.Felcána Hlohovec | 7:35,0 s |
5.Anna Vargová - Horné Zelenice | 7:37,0 s |
Muži, 7500m:
1.Filip Moravec - TJ Spartak Myjava | 25:07,0 s |
2.Patrik Portášik - AŠK Grafobal Skalica | 25:48,0 s |
3.Juraj Bokora - Hlohovec | 29:22,0 s |
4.Michal Moťovský - Hlohovec | 30:46,0 s |
5.Erich Stark - STU Bratislava | 35:27,0 s |
Veteráni do 50 rokov, 7500m:
1. Milan Furár - BK Duslo Šala | 26:21,0 s |
2.Ján Moravec - TJ Spartak Myjava | 28,48,0 s |
3. Ľudovít Nemec - Bojničky | 30:40,0 s |
4. Marián Vinkler - Leopoldov | 32:19,0 s |
5. Peter Orihel - OBS Drahovce | 33:51,0 s |
Veteráni nad 50rokov, 7500m:
1.Ján Kuchárik - ŽSR Trenčín | 26:10,0 s |
2.Ján Cvičela - AK Bojničky | 26:52,0 s |
3.Peter Portášik - Sportos.sk, Myjava | 28:04,0 s |
4.Dušan Danáč - AE J. Bohunice | 34:00,0 s |
5.Miroslav Černý - AK Bojničky | 34:50,0 s |
6.Stanislav Dubrovay - Hlohovec | 36:34,0 s |
7.Cyril Bohunický - BK Malženice | 37:00,0 s |
8.Ján Klimek - Čachtice | 43:28,0 s |
9.Anton Hajro - BK 2000 Kľačany | odstúpil |
10. Dezider Ferenci – Turany pri Martine | odstúpil |
Pridané: 28.04.2016