Vyhodnotenie 48. ročníka Jarného behu v Hlohovci

Centrum voľného času Dúha Hlohovec


Termín: 21.4.2017
Miesto: Zámocká Záhrada, Hlohovec
Organizátor:
Centrum voľného času Dúha Hlohovec
Mesto Hlohovec
Riaditeľ pretekov: Martin Balla
Počet účastníkov: 278

Vyhodnotenie:

Predškolský vek 100m: Predškolský vek 100 m:
1. Matej Brežný- Piešťany 16,00s 1. Nela Arpášová – MŠ Nábrežie 10,00s
2. Jakub Pestún-Šulekovo 17,40s 2. Adela Slobodová – AK Bojničky 10,05s
3. Tomáš Lὅrinc - MŠ Fraštacká 19,30s 3. Soňa Pestúnová – Šulekovo 10,22s


1. ročník chlapci 200m: 1. ročník dievčatá 200m:
1. Adam Kubiš-ZŠ sv. Jozefa 38,00s 1. Natália Halásová-VI. ZŠ 35,00s
2. Peter Dunár-I.ZŠ 39,00s 2. Adela Hesková- Madunice 38,00s
3. Dominik Danko-VI. ZŠ 40,00s 3. Dominika Ščipáková- ZŠ sv. Jozefa 39,00s


2. ročník chlapci 300m: 2. ročník dievčatá 300m:
1. Tadeáš Alberty-VI.ZŠ 52,00s 1. Ema Miklovičová-III. ZŠ 45,00s
2. Abrahám Mwanza-VI.ZŠ 53,00s 2. Laura Paulíková-VI.ZŠ 47,00s
3. Dominik Kollár-ZŠ sv. Jozefa 54,00s 3. Angelika Kováčová- Madunice 48,00s


3. ročník chlapci 300m: 3. ročník dievčatá 300m:
1. Matej Arpáš-III.ZŠ 51,00s 1. Daniela Brežná-Piešťany 55,00s
2. Michal Rolinec –ZŠ sv. Jozefa 54,00s 2. Aneta Polačiková-Madunice 56,00s
3. Lukáš Černý-AK Bojničky 56,00s 3. Alexandra Pastieriková-AK Bojničky 57,00s


4. ročník chlapci 750m: 4. ročník dievčatá 300m:
1. Tomáš Paulovič- II.ZŠ 3:29,0s 1. Martina Lacková- II.ZŠ 3:02,0s
2. Adam Švikruha – ZŠ sv. Jozef 3:43,0s 2.
3. 3.


5. ročník chlapci 750m: 5. ročník dievčatá 750m:
1. Norbert Bučko- AK Bojničky 2:38,0s 1. Adela Polakovičová-III.ZŠ 2:33,0s
2. Natan Petrovič- III.ZŠ 2:42,0s 2. Terézia Rolincová-AK Bojničky 2:34,0s
3. Erik Majerník- II.ZŠ 2:46,0s 3. Diana Slobodová- AK Bojničky 2:35,0s


6. ročník chlapci 750m: 6. ročník dievčatá 750m:
1. Matej Černý- AK Bojničky 2:32,0s 1. Veronika Karabová- AK Bojničky 2:24,0s
2. Roman Triebeľ- III.ZŠ 2:45,0s 2. Katarína Vozárová-II.ZŠ 2:37,0s
3. Alexander Matejka-ZŠ Šulekovo 2:52,0s 3. Karolína Pavlíková- AK Bojničky 2:39,0s


7. ročník chlapci 1 500m: 7. ročník dievčatá 750m:
1. René Fáber – AK Bojničky 5:22,0s 1. Šárka Janeková- VI.ZŠ 2:41,0s
2. Adam Kováč – AK Bojničky 5:26,0s 2. Eliška Bartovičová-III.ZŠ 2:47,0s
3. Kuraj Zelenay – II. ZŠ 5:39,0s 3. Alžbeta Cepková-III.ZŠ 2:52,0s


8. – 9. ročník chlapci 1 500m: 8. – 9. ročník dievčatá 750m:
1. Tomáš Grajcarík – Nové Mesto 4:31,0s 1. Lea Geseová- GIK HC 2:34,0s
2. Tadeáš Hiadlovský- Nové Mesto 4:35,0s 2. Natália Adamčíková- Madunice 2:59,0s
3. Matej Slovák- Madunice 4:46,0s 3. Natália Polačiková- Madunice 3:00,0s


1. – 2. ročník študenti 1 500m: 1. – 2. ročník študentky 750m:
1. Tomáš Štibrányi- Brestovany 4:54,0s 1. Viktória Trnková- GIK 2:42,0s
2. Damián Kevin Daubner-Bojničky 5:04,0s 2. Nicol Polakovičová- GIK 2:48,0s
3. Daniel Zuzkovič -SŠ Hlohovec 5:22,0s


3. – 4. ročník študenti 1 500m: 3. – 4. ročník študentky 750m:
1. Richard Bučko- GIK 4:59,0s 1.Monika Komosná- GIK 2:55,0s
2. Katarína Seewaldová- GIK 2:56,0s


ŽENY 1 500m:
1. Zita Kacser- Debrecen 5:14,0s
2. Barbora Urminská- Hlohovec 5:44,0s
3. Jana Pestúnová-Šulekovo 5:53,0s
4. Monika Michalíková- Piešťany 6:08,0s
5. Lucia Pešková- Hlohovec 6:09,0s
6. Alica Holiš- Bekaert HC 6:50,0s
7. Bibiana Fischer-TSV Hattstedt 7:03,0s
8. Lenka Bílená- Bekaert HC 7:52,0s
9. Ľudmila Gajdošová- Bekaert HC 8:16,0s
10.Monika Tittelová- Bekaert HC 8:17,0s
11.Martina Sobotová- Bekaert HC 8:18,0s
12.Martina Švikruhová- Bekaert HC 9:22,0s


VETERÁNKY 1 500m:
1. Dagmar Vargová- AK Bojničky 5:22,0s
2. Naďa Blštáková- AK Boničky 5:24,0s
3. Alexandra Pastieriková-AK Bojničky 5:27,0s
4. Anna Portášiková-AŠK Skalica 5:49,0s
5. Blanka Gajdošová-Triatlon team TT 6:33,0s
6. Anna Vargová- Horné Zelenice 7:04,0s
7. Lenka Kubovčíková- Ružomberok 8:28,0s
8. Alžbeta Čižková- Bekaert HC 9:23,0s


MUŽI do 40 rokov 7 500m:
1. Jakub Šiko- Levice 23:53,0s
2. Filip Moravec- Spartak Trnava 24:02,0s
3. Michal Puškár- Bernohy 24:23,0s
4. Patrik Portášik-AŠK Skalica 25:22,0s
5. Peter Jančovič-Bekaert HC 27:36,0s
6.Ľubomír Vaško- AK Bojničky 27:57,0s
7.Ivan Smeriga – Leopoldov 28:26,0s
8.Matej Lackovič – EJN Bučany 30:22,0s
9. Martin Hajduch – Beluša 32:35,0s
10.Erich Stark – Hlohovec 33:17,0s
11.Andrej Braniša – Trnava 34:03,0s
12.Jozef Kakaščík – Nitra 35:26,0s
13.Dávid Černý – Ľad. medvede HC 35:35,0s
14.Patrik Kostoláni – Golianovo 36:40,0s
15.Alexander Truwant – Belgicko 36:43,0s
16.Peter Šimon – Hlohovec 37:21,0s
17.Christophe Vermoere – Belgicko 37:28,0s
18.Peter Ardon – Bekaert HC 38:29,0s
19.Alex Fischer – Vienne 39:28,0s
20.Ondrej Frnčík – Hlohovec 41:45,0s
21.Juraj Mihálik – Modra 43:15,0s
22.Martin Frnčík – Hlohovec 43:27,0s
23.Miroslav Šiška – M Sasinkovo 58:28,0s


VETERÁNI do 50 rokov 7 500m:
1. Milan Furár – BK Duslo 27:24,0s
2. Peter Szabo – Trenčianska Teplá 28:29,0s
3. Luboš Solár – Stavomal Galanta 29:52,0s
4. Pavol Puvak – Bekaert HC 34:28,0s
5. Daniel Thuróczy – Bekaert HC 47:59,0s


VETERÁNI nad 50 rokov 7 500m:
1. Ján Moravec – Spartak Myjava 25:16,0s
2. Ján Cvičela – BK 2000 Kľačany 27:41,0s
3. Dušan Ďuračka – Sokol Šišov 28:08,0s
4. Peter Portáši – AŠK Skalica 28:56,0s
5. Ján Kucharík – ŽSR Trenčín 31:32,0s
6. Peter Krajčovič – Triatlon team TT 32:16,0s
7. Milan Čajkovič- Trnava 34:41,0s
8. Igor Gálik – Hlohovec 34:42,0s
9. Miroslav Černý – Ľad. Medvede HC 34:53,0s
10. Stanislav Dubrovay – Hlohovec 36:24,0s
11.Dušan Danáč – Hlohovec 37:06,0s
12. Peter Kurek – Ľad. Medvede HC 38:08,0s
13. Luboš Cibulka – Ľad. Medvede HC 38:08,0s
14. Michal Okosy – KT Šurany 42:19,0s
15. Ján Klimek – Sokol Čachtice 45:48,0s





Pridané: 25.04.2017
© 2016 CVC Dúha | Vytvoril Peter Kianička | HTML4.01 Transitional Valid.